• +90 (531) 666 54 03
  • info@alanyastone.com
  • Çıplaklı Mahallesi 70319 Sokak No:7 Alanya/ANTALYA
Alanya Duvar Taşı

Alanya Duvar Taşı

Alanya Duvar Taşı uygulamalarında firmamız Alanya Stone olarak hizmet vermekteyiz. Duvar Taşı modellerimize internet sitemiz üzerinden göz gezdirebilirsiniz. Bir TOK Group markası olan Alanya Stone, Alanya Demirtaş’ta bulunan üretim tesislerinde birinci sınıf kalitede duvar taşı üretimi yapmaktadır. Alanya bölgesinde duvar taşı yaptırmak isteyenler, duvar taş modelleri, duvar taşı uygulamaları gibi aramalar yaparak Duvar Taşı ustaları arayanlar için hizmet veriyoruz.

Duvar Taşı Uygulamaları

Taş uygulamaları çeşitli alanlarda yapılmaktadır. Alanya Stone olarak duvar taşı uygulamalarında uzmanlaşmış kadromuzla sizlerin yanındayız. Alanya Stone’un farkı, Demirtaş bölgesinde yer alan üretim tesisinde ürünlerini birinci elden üreterek sizlerin beğenisine sunmasıdır. Kalite Belgelerini elde etmiş, yapmış olduğu örnek uygulamalarda duvar taşı kalitesi ve uygulamadaki ustalığını defalarca göstermiş olan Alanya Stone, duvar taşı aramalarında sizlerin hizmetinde.

DUVAR TAŞI MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

Duvar taşı uygulamaları büyük projelerinizde, iç ve dış mekanlara olmak üzere kullanım alanlarına uygun modellerimizi titiz bir çalışmayla uyguluyoruz. Ev ve bahçelerinizde de duvar taşı modellerini deneyebilirsiniz. Aynı zamanda duvar taşı uygulamaları iş yerlerinizin de görünümünü tamamen değiştirecektir.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Alanya dışında yaşayan tüm müşterlerimizden sıkça almış olduğumuz soruların başında elbette, “Nasıl Sipariş Verebilirim?” sorusu gelmekte. Bizler internet sitemiz üzerinde tüm taş modellerimizi ve ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmuş durumdayız. İnternet sitemiz üzerinden bütün modellerimizi inceledikten sonra aşağıda yer alan iletişim numarası üzerinden direkt sipariş yetkilimiz ile görüşebilirsiniz. Yetkilimizle yapacağınız görüşmede aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz gibi sipariş aşamasıyla ilgili tüm bilgileri de alabilirsiniz.

Duvar taşı arayanlar ve duvar taşı uygulamaları yaptırmak isteyenler aşağıda yer alan iletişim numaralarından direkt sipariş bilgilerini alabilirler.

ALANYA STONE İLETİŞİM

+90 (531) 666 54 03

HAKKIMIZDA

TOK GROUP firması olarak ALANYA STONE markasıyla çıktığımız üretim yolculuğunda Dekoratif Taş Ürünlerimizin inşaat sektöründe yapılacak projelerin tüm alanlarında kullanacağınız ve yapılarınızın mimarisinde fark yaratıp özel alanlar oluşturmanızı sağlayacak ürünler üretmekteyiz.

Dekoratif Kültür Taşı, Yer/Duvar Döşeme, Karo ve Peyzaj alanları için kullanılacak diğer ürünlerimiz; doğaya saygılı, sürekli geliştirilen üretim teknikleri ile kalıcı ürünler üretecek sektörde başarılı ve kalıcı olma yolunda devam etmekteyiz.

AR-GE

Kaliteli ürün üretimiyle birlikte, ürün çeşitliliği ve ürünlerin kullanım alanlarını geliştirerek yaşam alanlarında nasıl başarılı oluruz anlayışıyla ALANYA STONE markamız ile AR-GE çalışmalarımızı sürekli olarak devam ettirmekteyiz.